Witamy na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców "Szofer" w Bochni.

 

 

Prowadzimy kursy na prawo jazdy kat. AM,A1,A2,A,B oraz jazdy doszkalające.

 

Ośrodek prowadzi ciągły nabór kandydatów na kierowców w biurze ośrodka w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 11 w godzinach         10 - 16 (od poniedziałku do piątku).

 

Pomagamy w uzyskaniu profilu kursanta w Starostwie Powiatowym    w Bochni i powiatach ościennych.

 

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek.

 

Nasze atuty:

 

Szkolimy według zasad obowiązujących od 19.01.2013.

 

Dysponujemy kadrą wysoko wykwalifikowanych instruktorów               i wykładowców z długoletnim doświadczeniem posiadających certyfikaty kompetencji zawodowych.

 

Posiadamy profesionalne wyposażenie sali wykładowej, wykłady prowadzone są zgodnie z obowiązującym programem                             z wykorzystaniem urządzen audiowizualnych oraz programu komputerowego "Vademecum Wykładowcy".

 

Ośrodek dysponuje komputerowym programem egzaminu wewnętrznego według zasad obecnie obowiązujących. Zapewnia możliwość ćwiczeń sprawdzających osiągniętej wiedzy na pytaniach opracowanych jak na egzaminie.

 

Jazdy szkoleniowe prowadzone są na odpowiednio przygotowanym placu manewrowym, w ruchu miejskim po Bochni, Brzesku, Tarnowie, Krakowie, Nowym Sączu oraz w ruchu poza obszarem zabudowanym.

 

Prowadzący ośrodek instruktor - wykładowca Marian Szot szkoli kandydatów na kierowców od 1975r. Długoletnia praktyka pozwala na dopracowanie odpowiednich metod nauczania do indywidualnych potrzeb kursanta, czego efektem jest dobrze przgotowany kursant który po zdanym egzaminie panstwowym jest dobrym kierowcą             i najlepszą reklamą ośrodka.

 

Zapewniamy fachową i nowoczesną formę szkolenia.

 

Ośrodek posiada akredytację kuratorium oświaty w Krakowie potwierdzające wysoki poziom szkolenia.